Ikea na Podlasiu!

Ikea na Podlasiu!

Biała Podlaska, Radzyń Podlaski i Łuków – to miasta, w których w maju zagości IKEA. W ramach akcji Przystanek Kuchnia, w wyznaczonych dniach w miastach pojawi się specjalnie zaaranżowany niebieski kontener, w którym na mieszkańców będą czekali projektanci i konsultanci IKEA. Każdy, kto chciałby zobaczyć jak kuchnia IKEA wyglądałaby w jego domu, będzie mógł wziąć udział w bezpłatnym spotkaniu z projektantem i wspólnie z nim stworzyć gotowy projekt tej wyjątkowej przestrzeni. Aby to zrobić, trzeba tylko wcześniej zapisać się na stronie: www.przystanekkuchnia.pl. Przystanek Kuchnia to też idealne miejsce, dla osób które szukają inspiracji na temat funkcjonalnego urządzenia kuchni i chcą bez zapisów przyjść i poradzić się ekspertów.

W Radzyniu Podlaskim Przystanek Kuchnia będzie od 6 do 11 maja przy ul. Warszawskiej 45. W Łukowie IKEA zagości od 13 do 18 maja w parku miejskim przy fontannie. Z kolei w Białej Podlaskiej od 20 do 26 maja, na placu przed Centrum Handlowym RYWAL. Konsultanci czekają tam w godzinach od 10:00-13:30 oraz 14:30-20:00. Aby stworzyć projekt kuchni, trzeba zapisać się na www.przystanekkuchnia.pl i przyjść z kompletnymi wymiarami pomieszczenia, uwzględniającymi m.in. rozmieszczenie okien, drzwi, parapetów i przyłączeń instalacji.

Przystanek Kuchnia to także miejsce pełne ciekawych pomysłów. Osoby, które chciałyby poznać rozwiązania oferowane przez IKEA lub po prostu porozmawiać z ekspertami, będą mogły przyjść bez zapisów.
W kontenerze IKEA przywita ich konsultant, który chętnie odpowie na pytania.

W środku znajdzie się zaaranżowana kuchnia, która będzie doskonałą inspiracją i dowodem, że nawet małe lub niestandardowe przestrzenie można urządzić tak, aby spełniały swoje praktyczne funkcje i były przytulne. Wykorzystano tu odpowiednio dobrane meble, sprzęt AGD i elementy wyposażenia z IKEA. Mieszkańcy będą mogli wejść do środka, obejrzeć kuchnię i sprawdzić jej funkcjonalność.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: