III Disco Weekend w Piszczacu. To będzie największa impreza taneczna w regionie!

III Disco Weekend w Piszczacu. To będzie największa impreza taneczna w regionie!

GMINA PISZCZAC Niezwykłe emocje czekają nas podczas Trzeciego Disco Weekendu w Piszczacu! Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Już w najbliższą niedzielę 16 czerwca, na stadionie Lutni Piszczac, odbędzie się największa dyskotekowa impreza w regionie! To właśnie na tutejszej scenie jubileusz 30-lecia działalności artystycznej oraz 50-te urodziny będzie świętował Zenon Martyniuk, niekwestionowany król muzyki disco polo. Muzyk przyjedzie ze swoim zespołem do Piszczaca już po raz drugi. Podczas ubiegłorocznego Disco Weekendu Martyniuk przyciągnął tłumy z całego regionu. Gwiazdor disco polo zaśpiewał swoje najlepsze przeboje, a po koncercie rozdawał autografy i chętnie fotografował się ze swoimi wielbicielami. Fani z pewnością nie zawiodą się i tym razem.

Taneczna zabawa zacznie się od godziny 18, kiedy na scenie pojawią się Extra Mocni. Zaraz po nich zagra Energy Girl - młoda grupa na rynku disco polo z hrubieszowskimi korzeniami. O godz. 20 przed publicznością wystąpi polski raper Nowator. Godzinę później koncert zagra zespół Boys, jedna z największych gwiazd muzyki disco polo. Zespół występuje już od 23 lat i ma na koncie 31 płyt, w tym pięć platynowych i dwie złote. Publiczność usłyszy hity Boys takie jak Szalona, Wolność czy Dziewczyna z marzeń, które przeszły do klasyki disco polo.

Zespół Akcent jubileuszowy koncert zagra o godzinie 22. Taneczną imprezę zakończą Clubbersi - formacja muzyczna prezentująca energetyczną muzykę taneczną z nurtu disco polo i dance.

Przed częścią koncertową, od godziny 14 dzieci będą mogły korzystać z dmuchanego placu zabaw i zajęć z animatorami. W godzinach 16-18 na scenie zaprezentują się lokalne grupy artystyczne.

Organizatorami wydarzenia są wójt gminy Piszczac Kamil Kożuchowski oraz Gminne Centrum Kultury i Sportu w Piszczacu.

(sb)

 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: