Edukacyjny dzień dziecka w Centrum Handlowym SAS

Edukacyjny dzień dziecka w Centrum Handlowym SAS
fot. CH SAS

BIAŁA PODLASKA 28 maja w Centrum Handlowym SAS odbył się nietypowy dzień dziecka. Motywem przewodnim nie była zabawa, a edukacja praktycznych umiejętności poprzez zabawę. SAS kierując się swoim sloganem „Dom, Ogród i Ty” postawił na naukę umiejętności, które przydają się w domu i ogrodzie.

W każdym sklepie SAS na małych odkrywców czekały specjalnie przygotowane zadania. Były one zróżnicowane w zależności od konkretnego działu i asortymentu. Takie podejście pozwoliło na wszechstronną edukację dzieci podczas najfajniejszego święta w roku.
Meblowy Kąt, który jest powiązany ze skręcaniem mebli przygotował deseczki, w które można było wkręcić wkręty czy wbić drewniane kołki. W Zielonym Domu związanym m.in. z wędkarstwem czy zoologią czekały zadania polegające na łowieniu. Galeria Światła przygotowała wykład o zasadach BHP, a następnie dzieci wymieniały żarówki i baterie.

Uczestnicy wydarzenia nieraz kończyli swoje zadania z pamiątkami. Zielony Ogród i Warsztat wręczał zasadzoną przez dziecko w doniczce cebulkę kwiatową. Ze sklepu Majster maluchy wychodziły z pięknie stworzonym przez siebie na kartce dywanem. Kartki były obecne również w sklepie Dom Dekor, gdzie uczestnicy tworzyli z tkanin, wstążek, guzików i innych przyborów obrazy domu, ogrodu i zwierząt. Wśród dziewczynek ogromnym zainteresowaniem cieszyło się stanowisko Dotyku Natury, gdzie na face chartach przygotowywały makijaż. Natomiast ze sklepu związanego z AGD można było wynieść zastrzyk witamin przez przygotowany w sokowirówce sok.

Za wykonanie wszystkich zadań na dzieci czekały jeszcze dodatkowe nagrody – puzzle 132 elementy do odebrania w Showroomie Wnętrzarskim Janowska 11 oraz lawenda w doniczce, która czeka na uczestników w Zielonym Ogrodzie SAS.
Po dniu pełnym wrażeń, praktycznych zadań i nabytych umiejętności organizatorzy wydarzenia wierzą, że dzieci będą bardziej samodzielne, świadome i skore do pomocy przy domowych obowiązkach. Składanie mebli też może być super!

 

 

* materiał promocyjny

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: