Dzikiewicz na dyrektora WORD

Dzikiewicz na dyrektora WORD

BIAŁA PODLASKA Powołanie do pracy jako dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego otrzymał Igor Dzikiewicz, niedoszły radny PiS. Wcześniej pracował m.in. w ZGL, gdzie odpowiadał za miejskie targowiska.

Dzikiewicz powołanie otrzymał 1 grudnia, a już 3 grudnia oficjalnie rozpoczął pracę. W rozmowie z "Podlasiakiem" nie zdradził zbyt wielu szczegółów. – Obecnie przeprowadzam analizę finansową firmy – podkreśla.

Nowy dyrektor WORD, w 2014 roku kandydował na prezydenta Białej Podlaskiej, jednak nie wszedł do drugiej tury. Poparcie przekazał Dariuszowi Stefaniukowi. Potem dostał pracę w ZGL. Początkowo w spółce miejskiej odpowiadał za targowiska, potem piastował stanowisko dyrektora. W ostatniej kampanii wyborczej wspierał Dariusza Stefaniuka i bezskutecznie walczył o mandat radnego z listy PiS.

Wicedyrektorem WORD jest Arkadiusz Maksymiuk, który otrzymał mandat radnego powiatu bialskiego startując z listy PSL. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że były już dyrektor - Krzysztof Tymoszuk, ma już uprawnienia emerytalne i nie będzie pełnił w WORD żadnej funkcji.

Więcej w papierowym i cyfrowym wydaniu tygodnika nr 40 od 11 grudnia

(jd)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: