Dostęp 63 tysięcy książek bez wychodzenia z domu

Dostęp 63 tysięcy książek bez wychodzenia z domu

BIAŁA PODLASKA Miejska Biblioteka Publiczna zachęca posiadaczy karty bibliotecznej do skorzystania z bezpłatnego dostępu do ponad 63 tys. tytułów e-booków i audiobooków. Można to zrobić z dowolnego miejsca.

Realizacja akcji jest możliwa dzięki współpracy z Wojewódzką Biblioteką Publiczną im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie, która realizuje projekt, która otrzymała dofinansowanie z II naboru do programu „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych 2020″.

– Legimi to największa wirtualna wypożyczalnia e-booków i audiobooków, z której możemy korzystać na komórkach, tabletach, komputerach oraz czytnikach e-booków. Osoby zainteresowane korzystaniem z aplikacji Legimi proszone są o kontakt telefoniczny: 83 341 60 12, bądź e-mailowy: informacja@mbp.org.pl – podpowiada Ewa Filipiuk, główny specjalista ds. promocji MBP.

Kody wydawane będą wyłącznie czytelnikom zarejestrowanym w bialskiej instytucji kultury. Po dokonaniu zgłoszenia o chęci otrzymania kodu dostępu, na podany przez Czytelnika adres e-mail zostanie przesłany akces wraz z instrukcją logowania.

Kod ważny będzie przez 30 dni od momentu jego aktywacji. Po upływie tego czasu można zwrócić się do biblioteki o wydanie nowego kodu. Uwaga: liczba kodów ograniczona!

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: