Debata prezydencka w Białej Podlaskiej w niedzielę 7 października. To będzie prawdziwa konfrontacja!

Debata prezydencka w Białej Podlaskiej w niedzielę 7 października. To będzie prawdziwa konfrontacja!

Gospodarka, inwestycje, praca, jakość życia, kultura, sport, edukacja - z takimi tematami zmierzą się kandydaci na prezydenta Białej Podlaskiej. Debata z ich udziałem odbędzie się w najbliższą niedzielę 7 października o godzinie 17.30. Zrealizują ją wspólnie tygodnik Podlasiak oraz portal Biała24.

Debata prezydencka to wydarzenie, podczas którego kandydaci nie tylko przedstawiają swoje poglądy, ale są zmuszeni także konfrontować je ze stanowiskami swoich konkurentów. To także czas, gdy za pośrednictwem organizujących ją mediów, nurtujące pytania mogą zadać potencjalni wyborcy. Dlatego już dziś zachęcamy do nadsyłania pytań na adres redakcja@podlasiak.info.pl, w komentarzach pod tym artykułem, bądź w wiadomości lub komentarzu na naszym profilu facebookowym.

Kandydatom zadawać pytania będzie dwóch prowadzących. Debata składać się będzie z trzech bloków i podsumowania. Pierwszy blok to trzy pytania do każdego z kandydatów, drugi blok to pytania od internautów i czytelników, w trzeciej części każdy z kandydatów będzie mógł zadać po jednym pytaniu do każdego z kontrkandydatów. Wszyscy uczestnicy mają po dwie minuty na odpowiedź. Na koniec każdy z uczestników będzie miał czas na swobodną wypowiedź (1 minuta).

Rozmowa odbędzie się w restauracji Karczma Rycerska w Białej Podlaskiej w niedzielę 7 października o godzinie 17.30. Z uwagi na rozmiary sali, poza grupą ludzi ze sztabów (sześć osób na kandydata) i dziennikarzami, nie będzie publiczności, ale debatę będzie można oglądać na żywo w internecie.

Aby dotrzeć z przekazem do jak najszerszego grona odbiorców, debata będzie transmitowana na żywo na profilu facebookowym każdego z organizatorów [<< link do facebooka tygodnika Podlasiak >>]. Spotkanie będzie rejestrowane kilkoma kamerami, cały materiał zostanie opublikowany na portalach internetowych podlasiak.info.pl oraz bp24.pl we wtorek (9 października) równolegle z wydaniem papierowym tygodnika "Podlasiak", w którym również pojawi się zapis debaty.

To będzie prawdziwa konfrontacja! Zachęcamy do wysyłania pytań i oglądania!

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: