Bialska firma z prestiżowym certyfikatem Marka Lubelskie

Bialska firma z prestiżowym certyfikatem Marka Lubelskie

Podczas uroczystej gali, która odbyła się w Centrum Spotkania Kultur w miniona sobotę, wyróżniona została bialska firma Conkret, a Europejskie Centrum Kształcenia i Wychowania w Roskoszy zostało nominowane w kategorii instytucja.

W ramach tegorocznej XIII edycji certyfikatem „Marka Lubelskie”, kapituła wyróżniła natomiast 7 firm. Wśród nich znalazło się Przedsiębiorstwo Handlowe Conkret sp. z o.o z Białej Podlaskiej. To rodzinna firma, która od początku istnienia (1991r.) działa przede wszystkim w branży paliwowej. Prowadzi hurtową sprzedaż paliw płynnych z baz zlokalizowanych na terenie całej Polski, a także realizuje dostawy paliw płynnych do klientów indywidualnych i instytucjonalnych w województwach Polski wschodniej, centralnej i południowej. Współpracuje z czołowymi polskimi koncernami. Posiada własne pojemności magazynowe w największych terminalach paliwowych w kraju, w tym w bazach przygranicznych. Conkret to firma o mocnej i ugruntowanej pozycji na regionalnym rynku paliwowym. Wspiera lokalne drużyny sportowe w tym między innymi I ligową drużynę piłki ręcznej AZS AWF Biała Podlaska oraz młodzieżową Akademię Piłkarską TOP–54.

Nagrodę w imieniu firmy odebrał Bartosz Chorąży. – Firma Conkret niedawno obchodziła swoje 28. urodziny. Chciałbym w kolejnych dziesięcioleciach godnie reprezentować województwo lubelskie na naszej biznesowej drodze. Marka Lubelskie na pewno nam w tym pomoże – skomentował ze sceny.

Więcej w papierowym i cyfrowym wydaniu tygodnika "Podlasiak"

<<< ZOBACZ GALERIĘ >>>

(jd)

 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: