Biała pobiegnie w niedzielę

Biała pobiegnie w niedzielę
fot. R. Laszuk

BIAŁA PODLASKA Już w najbliższą niedzielę (12 czerwca) odbędzie się kolejna edycja pikniku biegowego organizowanego przez klub Biała Biega. Wystartują nie tylko dorośli, ale również dzieci.

Organizatorzy zapraszają miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu na 11. Piknik Rodzinny Biała Biega, który odbędzie się 12 czerwca przy ul. Marusarza 8. Podczas imprezy odbędą się dwa biegi: na 5 i 10 km oraz marsz nordic walking na 5 km.

Jednak nie zabraknie też atrakcji dla mieszkańców. O godz. 9.30 Program Lekkoatletyka Dla Każdego zorganizuje biegi dla dzieci i młodzieży. Zawody odbędą się przy hali widowiskowo-sportowej przy ul.Marusarza 8.

Głównymi organizatorami są: KB Biała Biega, Time2go, Urząd Miasta oraz AWF. –  Zapraszamy na fantastyczną i niezapomnianą imprezę o charakterze rekreacyjno-sportowym. Przewidziane są liczne atrakcje, pyszne jedzenie i medale dla wszystkich uczestników imprezy. Zapraszamy serdecznie i zachęcamy do zapisów – zachęcają organizatorzy.

A te prowadzone są do środy (9 czerwca) poprzez stronę www.time2go.pl. Każdy uczestnik otrzyma pakiet, w którym znajdzie się m.in. koszulka sportowa. Dla każdego przewidziane są także pamiątkowe medale.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: