Bal karnawałowy ze słodką niespodzianką

Bal karnawałowy ze słodką niespodzianką
fot. archiwum

Już po raz siódmy w Zespole Szkół Specjalnych odbył się bal karnawałowy "Uśmieszek". Nie brakowało świetnej zabawy, nagród oraz słodkich niespodzianek.

Tegoroczny bal rozpoczęło przedstawienie teatralne pt. "Bajka o niedobrym Kopciuszku i dobrej macosze oraz trzech magicznych słowach", w którym w bajkowe postacie wcielili się nauczyciele placówki: Monika Ciok, Joanna Romanowska, Krystyna Minakowska, Jarosław Barabasz, Hubert Chrząszcz oraz uzdolnieni uczniowie: Krystian Krasuski, Aleksandra Czyrak, Patrycja Ulita, Agnieszka Makowska, Łukasz Romaniuk i Michał Sobolewski.

Emocje były ogromne, bowiem przygotowania odbywały się wspólnie i objęły nie tylko stroje, ale także dekoracje. Cały spektakl zwieńczyło wspólne wykonanie piosenki "Proszę, dziękuję i przepraszam" wspierane gestami Makaton.

Przy okazji balu dyrektor Małgorzata Bielecka i Renata Kazimierska wręczyły nagrody uczestnikom konkursu plastycznego o tematyce ekologicznej "Segreguję, bo potrafię”. Konkurs miał na celu utrwalanie zasad właściwego segregowania śmieci. Podczas zabawy rozstrzygnięto również konkurs na najciekawszy strój karnawałowy w kategoriach: uczniowie, rodzice i nauczyciele. Wybrano również króla i królową tegorocznego balu. Królową została Wiktoria Potocka, a królem Łukasz Romaniuk. Każdy przebrany uczestnik balu został nagrodzony słodką niespodzianką.

Oprawę muzyczną zapewnił Sylwester Muchla, występujący pod pseudonimem artystycznym dj Sylver. Jak przystało na tłusty czwartek, na wszystkich uczestników imprezy czekała słodka niespodzianka: faworki, przygotowane przez uczniów i nauczycieli szkoły oraz pączki ufundowane przez Stowarzyszenie Otwarte serca, działające przy Zespole Szkół Specjalnych.

Dodatkową atrakcją, która towarzyszyła całej imprezie była możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia przez profesjonalnego fotografa Dariusza Bielińskiego.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy