Wyniki rozgrywek 04.11.2018

EKSTRALIGA KOBIET
AZS PSW Biała Podl. – Czarni 2:2, AZS PWSZ Włb. – Olimpia 6:1, AZS UJ – Polonia 5:0,
Górnik – AZS Wrocław 7:0, Medyk – UKS SMS Łódź 3:0, Mitech – GKS Katowice 1:1.
III LIGA
Orlęta-Spomlek – Hutnik 0:0, Spartakus – Podlasie 1:1, Avia – Czarni 1:1, Chełmianka – KSZO
1929 3:3, Podhale – Motor 1:1, Soła – Wisła P. 0:1, Stal Rz. – Wisła S. 3:0, Wiślanie – Sokół
2:1, Wólczanka – Stal K. 1:1.
IV LIGA
Lewart – Orlęta 5:1, Fundacja KS Hetman – Polesie 3:1, Kłos – Victoria 3:3, Kryształ –
Huczwa 2:2, Lublinianka – Łada 1945 1:0, Start – MKS Ryki 5:0, Tomasovia – Górnik II 5:1,
Włodawianka – Powiślak 1:3.
KLASA OKRĘGOWA
Bizon – Bad Boys 4:1, Grom – Tytan 8:0, Kujawiak – Olimpia 1:1, Lutnia – LKS Milanów 6:2,
MOSiR Huragan – Sokół 1:2, Unia K. – Granica 1:0, Unia Ż. – ŁKS Łazy 1:1. Mecz zaległy: Unia K. – ŁKS Łazy 2:4.
KLASA A
Grupa 1
Dąb – RED Sielczyk 2:0, LZS Dobryń D. – Krzna 4:1, Niwa – Agrosport 5:0, SPLGMP
Rogoźnica – Janowia 2:1, SRG Sławatycze – Victoria 1:3, Twierdza – Orzeł 3:5.
Grupa 2
Bór – WKS Wólka Św. 3:0, Dwernicki – Start 2:2, Młodzieżówka – Polesie 3:0, Orlęta – Wenus
5:4, ULKS Dębowica – Absolwent 1:0, pauzował AR-TIG. Przerwany przy stanie 0:1 z powodu
zdekompletowania gospodarzy mecz WKS Wólka Św. – ULKS Dębowica zweryfikowano jako 0:3.
KLASA B
Grupa 1
Mecz zaległy: Kanzas – GLKS Roskosz-Grabanów 0:3.
I LIGA PIŁKI RĘCZNEJ
SPR PWSZ – AZS-AWF Biała Podl. 35:31, KPR Legionowo – Padwa 25:26, AZS UW – KSSPR
Końskie 26:34, KSZO Odlewnia – SPR Radzymin 33:30, Orlen Wisła II – Czuwaj 31:36,
Uniwersytet – MTS Chrzanów 21:29.
II LIGA PIŁKI RĘCZNEJ
Olimpia – Włókniarz 37:37 karne 4:3, AZS UMCS – Anilana 29:23, Azoty II – Pabiks przeł. na
6.XI, Piotrkowianin – Orlęta 21:31.
II LIGA SIATKARZY
BAS – Metro 3:0, Centrum – MOS Wola 3:2, Czołg AZS UW – Huragan przeł. na 13.XI, Legia
– AZS UWM 3:2, pauzował MOSiR Huragan.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/themes/podlasiak/single-wyniki-rozgrywek.php on line 61