Oferta pracy: podinspektor ds. pozyskiwania funduszy i promocji gminy Biała Podlaska

fot. Polska-org.pl

Stanowisko: podinspektor ds. pozyskiwania funduszy i promocji gminy

Symbol oferty: 1/2024

Jednostka ogłaszająca: Urząd Gminy Biała Podlaska, Prosta 31, 21-500 Biała Podlaska

Data ogłoszenia: 2024-06-10

Termin składania dokumentów: 2024-06-24

Wymagane wykształcenie:

  • * wykształcenie wyższe;

Wymagania związane ze stanowiskiem:

  • * obywatelstwo polskie (o stanowisko mogą ubiegać się również osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zgodnie z art. 11 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2022 r. poz. 530, z późn. zm.);
  • * pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych;
  • * brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;
  • * znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych;
  • * komunikatywność, rzetelność, elastyczność;
  • * umiejętność analitycznego myślenia;
  • * znajomość ustawy o samorządzie gminnym, znajomość Kodeksu postępowania administracyjnego.

Zakres obowiązków:

  • * przygotowywanie dokumentacji i przeprowadzanie przetargów zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych;
  • * prowadzenie spraw związanych z pozyskiwaniem środków zewnętrznych;
  • * przygotowywanie niezbędnej dokumentacji przy aplikowaniu o środki zewnętrzne, przygotowywanie wniosków o dofinansowanie;
  • * prowadzenie dokumentacji związanej z zawarciem umów, aneksów;
  • * realizacja projektów finansowanych ze środków zewnętrznych, w tym ich rozliczanie;
  • * prowadzenie spraw związanych z promocją gminy;
  • * współpraca międzynarodowa z samorządami partnerskimi.

Wymagane dokumenty:

  • * list motywacyjny;
  • * CV z uwzględnieniem przebiegu kariery zawodowej;
  • * klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy;
  • * kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie;
  • * kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i dodatkowe kwalifikacje;
  • * kopie świadectw pracy bądź innych dokumentów potwierdzających staż pracy;
  • * kopie zaświadczeń potwierdzających ukończenie kursów, szkoleń, seminariów itp.;
  • * oświadczenie kandydata o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych;
  • * oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych;
  • * oświadczenie kandydata o niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;
  • * oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w procesie rekrutacji na stanowisko podinspektora ds. pozyskiwania funduszy i promocji gminy prowadzonej przez Urząd Gminy Biała Podlaska, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2019 r. poz. 1781) oraz ustawą z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2022 r. poz. 530, z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych i możliwości ich poprawiania, a także o prawie wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie”.

Warunki pracy:

  • * praca w pełnym wymiarze czasu pracy, pierwsza umowa na czas określony – 6 miesięcy;
  • * miejsce pracy: Urząd Gminy Biała Podlaska ul. Prosta 31 21-500 Biała Podlaska, budynek wyposażony jest w podjazd dla osób niepełnosprawnych;
  • * stanowisko wymagające dobrej organizacji pracy;
  • * wysiłek umysłowy;
  • * praca przy monitorze ekranowym powyżej czterech godzin dziennie;
  • * brak uciążliwych i szkodliwych warunków pracy.

Wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w jednostce:

Informuję, że wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w maju 2024 r. w Urzędzie Gminy Biała Podlaska był niższy niż 6%.

Miejsce składania dokumentów:

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w siedzibie urzędu (pokój 21 – sekretariat) lub przesłać listownie (decyduje data wpływu do urzędu) na adres: Urząd Gminy Biała Podlaska, ul. Prosta 31, 21-500 Biała Podlaska

w terminie do 24 czerwca 2024 roku do godz. 15.30.

Dokumenty powinny znajdować się w zamkniętej kopercie z dopiskiem: „Nabór na stanowisko podinspektora ds. pozyskiwania funduszy i promocji gminy”.

Aplikacje, które wpłyną do urzędu po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.

Uwagi:

Informacja o wyniku naboru umieszczona będzie na stronie internetowej www.gmina-bialapodlaska.pl  w zakładce BIP oraz na tablicy informacyjnej Urzędu Gminy Biała Podlaska.

Załączniki:

ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze

Klauzula