Zrelaksuj się z "Podlasiakiem"! Do wygrania rodzinny pobyt w Ośrodku Wypoczynkowym w Serpelicach

Zrelaksuj się z "Podlasiakiem"! Do wygrania rodzinny pobyt w Ośrodku Wypoczynkowym w Serpelicach
  • Organizator konkursu: Ośrodek Wypoczynkowy Relaks - Perła Serpelic oraz tygodnik "Podlasiak"
  • Ważny do: 25.05.2018
  • Kontakt z organizatorem:

Ośrodek Wypoczynkowy Relaks – Perła Serpelic oraz tygodnik „Podlasiak” zapraszają do udziału w superkonkursie, w którym wygrać można aż 5 wyjątkowych nagród, w tym główną – rodzinny pobyt dla czterech osób w Domku Letniskowym Premium z noclegiem, wyżywieniem i atrakcjami parku linowego.

Robi się coraz cieplej, więc można już spokojnie planować, jak spędzimy z rodziną najbliższy albo któryś z kolejnych majowych weekendów. Możliwości jest sporo, a jedną z ciekawszych ofert ma Ośrodek Wypoczynkowy Relaks – Perła Serpelic w Serpelicach nad Bugiem. Atrakcji tam bowiem co niemiara, o czym piszemy w artykule „Skorzystaj z atrakcji parku linowego” (wydanie od 24 ), oraz będziemy informowali w kolejnych wydaniach „Podlasiaka”.

Właściciele Relaksu przygotowali dla czytelników „Podlasiaka” superniespodziankę. Wystarczy kupić cztery kolejne wydania naszego tygodnika (począwszy od numeru 7, wydanie od 24 kwietnia), zebrać 4 kupony i nakleić je na zamieszczoną również w tym wydaniu kartę konkursową. Następnie skompletowaną i poprawnie wypełnioną kartę należy dostarczyć do 25 maja (pocztą lub osobiście) do siedziby redakcji „Podlasiaka” przy ul. Warszawskiej 13 (II piętro) w Białej Podlaskiej.

Dla zwycięzców mamy sepernagrody. Główna to rodzinny pobyt dla 4 osób w Domku Letniskowym Premium, pakiet zawiera: 1 nocleg dla 4 osób, wyżywienie (obiad, kolacja, śniadanie) oraz atrakcje parku linowego. Druga nagroda to pobyt dla 2 osób w Hoteliku, pakiet zawiera: 1 nocleg w pokoju 2-osobowym Premium w Hoteliku oraz wyżywienie (obiad, kolacja, śniadanie). Poza tym na uczestników konkursu czekają jeszcze nagrody pocieszenia: 3 bony prezentowe, każdy o wartości 100 zł, do wykorzystania na atrakcje parku linowego. Zatem w naszym konkursie można wygrać w sumie 5 atrakcyjnych nagród.

Pięć zwycięskich osób już w czerwcu będzie mogło je wykorzystać (po wcześniejszym uzgodnieniu dostępności miejsc z OW Relaks Perła Serpelic, ale nie później niż do 15 lipca), spędzając miło i rodzinnie czas w Serpelicach.