Wygraj kosmetyki na Dzień Matki

Wygraj kosmetyki na Dzień Matki
  • Organizator konkursu: Podlasiak
  • Ważny do: 22.05.2018
  • Kontakt z organizatorem:

Dzień, w którym będziemy składać życzenia naszym ukochanym mamom, zbliża się wielkimi krokami. Warto więc pomyśleć o miłym upominku. Aby wygrać kosmetyczną niespodziankę dla swojej mamy, wystarczy wziąć udział w konkursie „Podlasiaka”.

Wiosna to czas, aby zrobić coś dla siebie i dla swojej urody. Ale nie tylko swojej. W naszym konkursie macie Państwo okazję zrobić miłą niespodziankę swoim mamom i podarować im wyjątkowy prezent: zestaw kosmetyków, które z pewnością ucieszą każdą dbającą o nienaganny wygląd kobietę.

Co zrobić, aby otrzymać jeden z trzech zestawów kosmetyków? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jakie gwiazdy polskiego filmu reklamowały w ostatnim czasie kosmetyki firmy Avon? (należy wymienić chociaż jedną). Czytelnie wypełniony kupon (zamieszczony w 10 numerze Podlasiaka – wydanie od 15 maja) należy przynieść do naszej redakcji przy ul. Warszawskiej 13 w Białej Podlaskiej lub przesłać pocztą do wtorku 22 maja. Laureatów powiadomimy telefonicznie.

Fundatorem trzech zestawów kosmetyków jest Monika Trzeciak, okręgowy menadżer sprzedażny firmy Avon. Jej biuro mieści się przy ul. Brzeskiej 15 (deptak). Informacje na temat współpracy można uzyskać pod nr. tel. 508 938 868.