Nagrody dla Twojego dziecka czekają!

Nagrody dla Twojego dziecka czekają!
  • Organizator konkursu: Podlasiak
  • Ważny do: 25.05.2018
  • Kontakt z organizatorem:

Dzień Dziecka już niebawem, więc czas na ogłoszenie wyjątkowego konkursu, w którym do wygrania będą zabawki dla dzieci w różnym wieku. Organizujemy go wspólnie z siecią sklepów Świat Zabawek, w których można kupić wyjątkowe zabawki dla maluchów i dla starszych dzieci.

Co można wygrać w naszym konkursie? Główną nagrodą jest hulajnoga. To świetna forma aktywności, szczególnie że wiosna w pełni. Zwycięzca naszego konkursu już niebawem będzie mógł przejechać się nią nie tylko dobrze się bawiąc, ale i uprawiając jakże cenną aktywność na świeżym powietrzu. Zbliżają się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, więc idealną nagrodą będzie piłka, którą będzie można zagrać i na wielkim boisku, i na osiedlu. Kolejna propozycja nagrody to zabawna „piłka zmyłka”. Mamy ich dla Was aż trzy sztuki. Zachęciliśmy? Jeśli tak, to do dzieła!

Co zrobić, aby wygrać? Należy zebrać dwie części obrazka publikowanego na łamach tygodnika Podlasiak nakleić na kartkę i razem z poprawnie wypełnionym kuponem dostarczyć do naszej redakcji. Pierwszy obrazek znajduje się w 10 numerze Podlasiaka (wydanie od 15 maja, drugi zamieścimy za tydzień. Kupon należy przynieść do naszej redakcji (ul. Warszawska 13, II piętro, pokój 18, 21-500 Biała Podlaska) do 25 maja. Wyniki opublikujemy 29 maja, tak aby nagrody można było odebrać jeszcze przed Dniem Dziecka.

Zachęcamy do zabawy!